800 бойовиків ІДІЛ втекли з табору під час бою турків з курдами

З одного із таборів ув’язнених у міста Айн-Ісса втекли 859 бойовиків «Ісламського держави» і членів їх сімей.

Заворушення і хвилювання в таборі, організовані групою жінок, які хотіли втекти на волю, почалися, коли бої між курдами і турками наблизилися до околиць міста. Ув’язнені напали на курдську охорону табору і спалили їх машину, спровокувавши пожежу в тій частині табору, яка носила назву «квартал іноземців», через те, що там жили бойовики «ІДІЛ» і їх сім’ї з інших країн, крім Сирії та Іраку.

Це наймасштабніша втеча за останні роки. Курди підтвердили цю інформацію, і звинуватили у всьому про-турецьких бойовиків — нібито ті обстріляли табір і послабили його охорону.

Туреччина в свою чергу звинуватила в цьому курдів. За словами про-турецьких сил, курди самі повідомили ув’язненим табору, що вони можуть бути вільні.

Виходить, що зараз ці 859 радикалізувати жінок і дітей, бродять по території курдських земель на північному сході Сирії в пошуках нового будинку, укриття і допомоги. Це велика частина табору Айн-Ісса.

На північному сході Сирії знаходяться як мінімум 7 в’язниць і таборів, де містяться до 14-15 тисяч терористів «ІГ», беручи до уваги їх родичів.

Читайте також: Еквадор охопили масові протести проти президента-коміка

Читайте нас в Facebook   і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.   

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий