Абромавичус – на вихід? В «Укроборонпромі» може змінитися керівник

Генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус не виключає, що може змінити посаду.

Нова команда державного концерну «Укроборонпром» продовжить роботу, а його гендиректор може змінити посаду. Про це повідомив сам Абромавичус під час круглого столу Київської школи економіки.

За його словами, команда «Укроборонпрому» працюватиме далі, він також залишиться в держконцерні.

«Я також працюватиму далі, і ми скоро побачимо, на якій посаді», — сказав він.

Абромавичус нагадав, що йшов на посаду гендиректора на 2-3 місяці, щоб зробити аудит, розробити стратегію розвитку «Укроборонпрому» та завести нову команду, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«За 11 місяців ми завели майже 70 професійних людей у концерн з 260 людей, тобто всі заступники генерального директора зовсім нові люди. Ми поміняли майже 30 керівників найбільших підприємств. Зараз я вже 11 місяців на цій посаді, і це втричі або вчетверо більше, ніж я планував, і які були домовленості особисто з президентом», — сказав він.

Нагадаємо, у червні 2020 року держконцерн «Укробронпром» презентував проект цільової моделі корпоративного управління компанією під час і після трансформації. Його розробили за допомогою іноземних експертів.

До слова, Айварас Абромавичус — український політик литовського походження. У 2014 році отримав українське громадянство, був міністром економічного розвитку і торгівлі. У червні 2019 року був призначений членом наглядової ради «Укроборонпрому», а у вересні того ж року — гендиректором концерну.