AliExpress призупиняє відправку товарів через китайський вірус

Через надзвичайно швидке розповсюдження нового коронавірусу 2019 nCoV у Китаї, китайські продавці призупиняють відправку товарів по світу.

Продавці китайського віртуального майданчика AliExpress тимчасово зупинили доставку товарів через спалах коронавірусу в Китаї.

Повідомлення з проханням скасувати замовлення почали надходити покупцям з України, повідомляє «Уніан».

«Дорогі друзі, через епідемію товар не може бути доставлений. Будь ласка, скасуйте ваше замовлення. Ми повернемо грошові кошти якомога швидше», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, про спалах пневмонії невстановленого походження у місті Ухань влада Китаю заявила наприкінці грудня 2019 року. Збудником захворювання став новий тип коронавірус – 2019 nCoV. Вірус передається від людини до людини. Його інкубаційний період триває від 2 до 12 діб. Коронавірус поширився на низку країн. Його діагностували в Австралії, Канаді, Франції, Гонконгу, Макао, Малайзії, Японії, Сінгапурі, Південній Кореї, Тайвані, Таїланді, США та В’єтнамі, Камбоджі та Фінляндії. Станом на 30 січня кількість загиблих від коронавіруса 2019-nCoV в Китаї зросла до 170 осіб. В цілому по всьому світу їм інфіковані 7 894 людини.