Без жартів! «Інвестиційних нянь» поселять в… совковій перукарні

Час – гроші! У будівлі Кабміну закрили працюючу перукарню, щоб звільнити місце для «інвестиційних нянь».

Як то кажуть, коли бачиш гроші – не втрачай часу. «Час – гроші, куй залізо, не відходячи від каси! Пам’ятайте цю крилату враз в старому радянському фільмі «Діамантова рука». Так і сьогодні відбувається, уряд «молодих технократів», які знають іноземні мови і вивчили різні економічні школи, придумали, так би мовити, нову ідею під назвою «інвестиційна няня».

Отже, «фішка» полягає в тому, що «інвестиційних нянь» посадять працювати в колишній перукарні, і це не жарт. Як повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет в своєму Facebook, в будівлі Кабінету міністрів України зробили «маленький крок, щоб в нашому житті стало трохи менше Совка» – закрили перукарню, а у звільненій кімнаті влаштують робочі місця для працівників UkraineInvest – так званих «інвестнянь».

У нас в Кабміні відбулося нечуване – ми закрили перукарню. Я коли її виявив, спочатку подумав, що це якийсь розіграш. Виявилося, не розіграш, справжня перукарня. Стрижка волосся модельна – 95 грн. Модельна стрижка чубка – 35 грн. Навіть можна зафіксувати волосся лаком (15 грн – якщо волосся до 20 см, але 25 грн для волосся довше 40 см), — розповів міністр.

За його словами, в кімнаті, що звільняється, влаштовують 12 робочих місць, куди в’їдуть працівники UkraineInvest, ті самі «інвестиційні няні».

«А в цілому ми зараз робимо великий аналіз, наскільки наші державні органи ефективно використовують площу. У держави є дуже багато нерухомості. Я хочу разом з ФДМ спочатку проаналізувати міністерства, а потім – інші державні органи», – зазначив Дубілет.

При цьому ту площу, яка в результаті звільниться, він хотів би передати на приватизацію або в оренду через Prozorro.Продажі.

Як повідомляв  Rabinovichtv , раніше глава Мінекономіки Тимофій  Милованов повідомив, що протягом декількох тижнів законопроект про «інвестиційних нянь» буде винесено на розгляд Кабінету Міністрів, а потім буде направлений до Верховної Ради.

Нагадаємо, на Всесвітньому економічному форумі в Давосі Президент України Володимир Зеленський пообіцяв зарубіжним інвесторам податкові канікули і надавати персональну опіку від уряду в особі «інвестиційної няні, яка буде говорити на п’яти мовах і 24/7 вирішувати будь-яке питання».