«Безвіз-2»: яким буде наступний крок України для вступу в Євросоюз

Україна має намір зайнятися введенням європейських стандартів на кордоні і відкриття додаткових можливостей для пересування товарів і послуг

Наступним кроком після введення безвізового режиму буде інтегроване управління кордоном з Європейським Союзом. Таку заяву зробив віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба.

«Минулого тижня я провів міжвідомчу нараду з інтегрованого управління кордоном … По суті, інтегроване управління кордоном — це наступний крок щодо забезпечення свободи пересування товарів і послуг після безвіза. Безвіз був першим кроком, коли нам відкрили двері, а інтегроване управління кордоном дозволить зробити прохід через ці двері максимально комфортним, зручним і безпечним «, — сказав він в ході прес-брифінгу в Києві.

За його словами, інтегроване управління кордоном передбачає введення найкращих європейських стандартів на кордоні і відкриття додаткових можливостей для пересування.

«Не можу сказати, що це» безвіз-2 «, але це наступний крок, який ми повинні зробити після безвіза, щоб виконати одне із завдань, яке поставив уряд — забезпечити свободу пересування», — додав Кулеба.

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі. 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий