Богдан: Журналістика в Україні потребує «глибокого очищення»

На думку глави Офісу президента, журналістика в Україні глибоко корумпована і не відповідає стандартам

Глава Офісу президента Андрій Богдан вважає, що журналістика, яку називають «четвертою владою», потребує очищення, так само, як і законодавча, виконавча і судова.

«Мені журналісти, коли починають говорити про Януковича, нагадують журналістів, які працювали при Януковичі. І при Порошенко, і при Ющенко. Частина корупції в цій державі — це корупція четвертої влади. Журналісти — це четверта влада, і вона глибоко корумпована, як і всі держава. І неможливо очищення перших трьох гілок влади без очищення четвертої. я знаю, як це все працює», — заявив Богдан розповів в інтерв’ю Бі-бі-сі.

На питання, що саме він має на увазі під словом «очищення», глава ОП відповів, що це повинен бути процес «самоочищення».

«У вас повинно бути теж якесь самоочищення. Суспільство хоче очищення не тільки судової, правоохоронної системи, а журналістської. Вам, звичайно, це не сподобається, це буде «хайп» номер два, але ви повинні це також усвідомлювати. Я не особисто про вас», — сказав Богдан.

Також він вважає, що багато журналістів в Україні порушують журналістські стандарти.

«Дивіться, я абсолютно адекватно спілкуюся з журналістами. Але для мене є частина журналістського середовища, яка не працює відповідно до стандартів журналістської етики. І на їх питання, чому ви з нами не розмовляєте, я так і кажу: я вважаю, що ви не відповідаєте цим стандартам, спілкування з вами буде для мене принизливим «, — сказав Богдан.

При цьому він упевнений, що така ситуація не зіпсує відносини між ЗМІ та чинною владою.

Як повідомляв RabinovichTV,  раніше глава Офісу президента заявив, що команді президента не потрібні журналісти для спілкування з суспільством .

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий