Британські принци Вільям і Гаррі заперечують кризу у їхніх взаєминах

Британські принци Вільям і Гаррі спростували повідомлення ЗМІ про кризу в їх відносинах. Про це повідомили канцелярії герцога Кембріджського і герцога Сассекського.

«Попри на всі спростування, опублікована сьогодні в газеті недостовірна історія викликала спекуляції щодо відносин герцога Сассекського і герцога Кембріджського. Для двох братів, які так сильно турбуються про проблеми, пов’язані з душевним здоров’ям, використання мови підбурювання образливо, це завдає шкоди », — йдеться в заяві.

Раніше Times повідомила, що Гаррі і Меган страждали від недружнього ставлення Вільяма і залякувань з його боку у зв’язку з тим, що старшому брату не подобалася дружина молодшого — Меган Маркл.

Сьогодні в заміському палаці королеви в Норфолку Гаррі відповість на питання родичів, незадоволених його рішенням покинути коло високопоставлених членів королівської сім’ї.

Перед нарадою її учасники отримають від співробітників своїх апаратів екстрено підготовлені пропозиції щодо подальшої стратегії.

Як повідомляв RabinovichTV, британський принц Гаррі і його дружина Меган Маркл, які повернулися на днях після проведеного в Канаді шеститижневого відпустки, зробили сенсаційну заяву на своїй сторінці в Instagram. Вони склали з себе королівські повноваження і більше не будуть представляти королівську сім’ю на офіційних заходах (за винятком лише деякі випадків), відмовившись від статусу її «високопоставлених» членів.