Daily Mail: політики ЄС «тролять» Джонсона через відкладений Brexit

Чим ближче крайній термін для Brexit, тим очевидніше, що Євросоюз не має наміру відпускати Велику Британію

 

Процес виходу Британії з ЄС скандально затягнувся. Почала його прем’єр-міністр Тереза Мей, а завершувати доведеться її одіозному наступнику Борису Джонсону. Однак план Brexit, запропонований політиком, викликав саркастичні посмішки у європейських лідерів, відзначає Daily Mail.

На грані

Політики з ЄС тролять Бориса Джонсона через його «дурну» концепцію Brexit, в той час, коли переговори опинилися на межі краху. Прем’єр-міністр Британії закликав блок озвучити свої пропозиції, визнавши, що час для укладення угоди закінчується.

Виступаючи в госпіталі в Уотфорді, Джонсон сказав, що Велика Британія зробила ЄС «щедру, справедливу і розумну пропозицію».

Давайте поговоримо

Джонсон спілкувався телефоном з іншими європейськими лідерами, оскільки він сподівається укласти угоду до саміту 17 жовтня.

Але він зіткнувся із опором його новому проекту Brexit після того, як президент Франції Еммануель Макрон зажадав від Британії додаткових поступок.

Прем’єр-міністру не вдалося переконати лідерів ЄС зустрітися з ним особисто, хоча є припущення, що він найближчим часом може відвідати Дублін. Багато хто з них зазначав, що вважають нинішній план Brexit «британським жартом».

Проігнорують

Замість того, щоб чекати, поки Джонсон наважиться на поступки для країн ЄС, ті можуть просто обійти його претензії, заявивши про продовження процесу Brexit на саміті, — незалежно від того, на що розраховував сам Джонсон. Прем’єр-міністру доведеться прийняти їх рішення.

Щоб домогтися виходу Британії з ЄС «до Хеловіна» на його умовах, Джонсон готовий цілими днями «висіти на телефоні». Однак в телефонній розмові з ним Макрон дав зрозуміти, що Brexit буде продовжений до тих пір, поки Британія не складе договір, вигідний, в першу чергу, Євросоюзу.

«Ми повинні рухатися вперед», — намагався умовити французького президента британець, додавши, що «блок повинен відповідати компромісам, досягнутим Великою Британією», а не сподіватися, що і після 31 жовтня країна залишиться в ЄС.

У відповідь Макрон сказав прем’єр-міністру, що блок «оцінить в кінці тижня, чи можлива угода, яка влаштує Європейський Союз».

Повний безлад

Прем’єр-міністр Фінляндії Антті Рінне посміявся над тим, що Джонсон тільки тепер зрозумів, «який це безлад – вихід з Євросоюзу».

На думку лідерів блоку, все, чого вдасться домогтися Джонсону своїми «метаннями» і дзвінками – нового дедлайну для Brexit, який, можливо, так ніколи і не відбудеться. Брюссельські чиновники майже погубили надію укласти угоду, засновану на пропозиції Джонсона, до 31 жовтня.

Читайте також — Bloomberg: Через скандал із Трампром світ забув про важливість України

Матеріали Огляд ІноЗМІ містять оцінки виключно зарубіжних ЗМІ і не відображають позицію  RabinovichTV.

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий