Делегація НАЗК поділилася досвідом створення системи е-декларування з польськими колегами

Обмін досвідом у створенні, розбудові та підтримці роботи електронної системи декларування – така мета робочих зустрічей, що проходять 26-28 лютого у навчальному центрі Центрального антикорупційного бюро Республіки Польща (CBA) за участі представників Національного агентства з питань запобігання корупції.

У рамках візиту представники Національного агентства презентували впроваджену в Україні систему електронного декларування, основні етапи створення та особливості функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Фахівці румунського Національного агентства з питань доброчесності (ANI), своєю чергою, поділилися досвідом функціонування системи електронного декларування майна публічних службовців, яка запроваджена в Румунії, а польські колеги з СВА розповіли про нові законодавчі норми та інструменти боротьби з корупцією в Польщі.

В ході зустрічей представники НАЗК спільно з польськими та румунськими колегами обговорили юридичні та технічні аспекти систем електронного декларування статків публічних службовців, світовий досвід та найкращі рішення щодо побудови та імплементації таких систем декларування.

Захід організувало Центральне антикорупційне бюро Республіки Польща (CBA) для вироблення власного підходу до створення електронної системи подання декларацій про майнові статки.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий