Дешевше буде замерзнути? Опалення в Києві подорожчає в кілька разів

Київська влада оприлюднила нові тарифи на опалення цієї зими, які навряд чи порадують мешканців столиці

Поки кияни чекають, коли в їх квартирах включать батареї, стали відомі нові тарифи на опалення. За ними жителі столиці будуть оплачувати комунальні послуги в опалювальному сезоні — 2019-2020.

Незважаючи на те, що батареї повинні стати гарячими найближчим часом, тарифи офіційно не оголосили. Платіжки з якими цифрами прийдуть жителям столиці вже в листопаді, повідомила Страна.

На сайті «Київтеплоенерго» виставлений проект тарифів для виробників тепла (ТЕЦ). Для населення — 1250 гривень замість нинішніх 964,10 гривень. Це означає, що мова йде про подорожчання майже на 300 гривень за гігакалорію або близько 30%. Проект уже пройшов громадське обговорення і по суті може бути базою для перегляду тарифів для населення.

Разом, якщо діючий тариф у Києві — 1654 гривні за гігакалорію (або 38,5 гривень за квадратний метр), то буде орієнтовно 2150 гривень за гігакалорію або 50 гривень за квадрат.

Це означає, що власник 50-метрової двокімнатної квартири в Києві заплатить за опалення 2500 гривень на місяць, що на 500 гривень більше, ніж минулої зими.

«Київтеплоенерго» — комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Діяльність КП «Київтеплоенерго» супроводжується і контролюється Департаментом житлово-комунальної інфраструктури (ДЖКІ) і КМДА.

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.   

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий