До завершення кампанії оцінювання антикорупційних уповноважених залишився тиждень

22 лютого 2021 року закінчується термін звітування антикорупційних уповноважених.

На сьогодні вже 4839 уповноважених авторизувалися у формі оцінювання.

Із них 2 876 осіб подали форми оцінювання.

Для того, щоби подати звіт потрібно узагальнити дані про свою діяльність у 2020 році, заповнити онлайн-форму оцінювання та направити електронною поштою на скриньку ac.evaluation@nazk.gov.uа або у паперовій формі лист-підтвердження з реєстраційним номером поданої форми на адресу Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) (м. Київ, бульвар Дружби народів, 28, 01103).

Алгоритм дій для уповноважених територіальних органів, районних державних адміністрацій, підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління державного органу:  

  • заповнити онлайн-форму оцінювання. Знайти форму оцінювання можливо на вебсайті НАЗК за посиланням. Форма містить докладні інструкції щодо заповнення;  
  • після заповнення форми ви отримаєте реєстраційний номер;
  • надіслати реєстраційний номер до уповноваженого свого міністерства, центрального органу виконавчої влади, іншого державного органу, юрисдикція якого поширюється на всю територію України, обласної державної адміністрації.

Алгоритм дій для уповноважених міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, обласної державної адміністрації: 

  • узагальнити зібрану інформацію від організацій своєї сфери управління (координації);
  • надіслати цю інформацію офіційним листом до НАЗК. 

Лист має включати перелік усіх територіальних органів, районних державних адміністрацій, підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління державного органу, із зазначенням реєстраційних номерів поданої їхніми уповноваженими форми оцінювання та власним реєстраційним номером, отриманим при заповненні форми уповноваженим.

Консультації щодо кампанії оцінювання уповноважених надає команда супроводу, до якої можна звернутися за такими контактами: ac.evaluation@nazk.gov.uа, +38 044 200 06 22.

Нагадуємо, що для того, щоби полегшити звітування антикорупційних уповноважених НАЗК перевело цей процес в онлайн. Тепер звіти за результатами роботи за 2020 рік уповноважені подавають відразу на вебсайті НАЗК (https://bit.ly/3pmkiU6).