«Добре, по-діловому», — Путін прокоментував переговори із Зеленським

Для проведення двосторонньої зустрічі Зеленського і Путіна були перервані переговори нормандської четвірки.

Переговори лідерів країн «Нормандське четвірки», які проходять сьогодні, 9 грудня, у Парижі, були перервані заради двосторонньої зустрічі президента України Володимира Зеленського і президента Росії Володимира Путіна.

«Переговори лідерів країн» Нормандське четвірки» перервано заради двосторонньої зустрічі Володимира Зеленського та Володимира Путіна. Зараз почалася зустріч двох глав держав», — йдеться в офіційному повідомленні Офісу президента.

Як повідомляє російське видання «РИА-Новости», за підсумками двосторонніх переговорів президентів Росії і України президент РФ Володимир Путін залишився задоволений. Відразу після зустрічі він відповів, що переговори пройшли добре.

«Добре, по-діловому», — посміхаючись відповів Володимир Путін на питання про те, як пройшли переговори з Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, сьогодні в Парижі проходить засідання в «нормандському форматі», на яке прибули президент України Володимир Зеленський, президент Франції Емманюель Макрон, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Росії Володимир Путін.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий