Добровольці діють не добровільно?

Бійці трьох добровольчих батальйонів у Донецькій області передали залишки зброї правоохоронцям. Що відбувається?

Бійці трьох добровольчих батальйонів у Донецькій області передали залишки зброї правоохоронцям. Процес відбувався перед об’єктивами телекамер у присутності вищого керівництва правоохоронних органів і представників СБУ. Загалом було передано близько 10 тонн зброї та боєприпасів, у тому числі танкові снаряди та мінометні міни великого калібру. 

Прес-служба Нацполіції подала подію як акт доброї волі з боку добробатів. Експерти ж схильні вбачати в цьому процесі початок масового роззброєння тих формувань, які досі не увійшли у структури Збройних сил України чи Нацгвардії. І, скоріше за все, відбувається він далеко не на добровільних засадах.

Так, командир одного із збройних формувань поскаржився, що із початком хлібного перемир’я на Донбасі держава втратила інтерес до добровольців та більше жодним чином не підтримує їх на війні. Саме тому вирішили скласти зброю. Та все ж більшість українців розуміє, що віддали далеко не все, а частина зброї чекає свого часу у надійних схованках.

Цікаво, що процес запустили саме в той момент, коли з’явилися чутки, що міністр МВС Арсен Аваков начебто йде у відставку, а кілька заступників голови Нацполіції справді написали заяви. Тож є версія, що процесом роззброєння добробатів силовики-високопосадовці намагаються заробити собі бали в очах чинної влади.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий