Дружина Кожари зізналася у випадковому вбивстві Старицького

Захист екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожари, підозрюваного у вбивстві підприємця Сергія Старицького, каже, що його дружина зізналася в злочині

У вбивстві генерального директора Atlantic Group Сергія Старицького в Чайках Київської області зізналася дружина колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожари Марина Козерод. Про це повідомив адвокат Кожари на засіданні.

Адвокат повідомив, що 25 березня Козерод подала заяву про визнання в скоєнні кримінального злочину — казусу (невинне заподіяння шкоди).

Він зазначив, що під час проведення слідчого експерименту в будинку подружжя Кожар 4 березня Козерод не була допитана і не брала участі в слідчому експерименті.

В іншому випадку, за словами адвоката, вона б могла повідомити про обставини зазнання поранення Старицьким.

Далі адвокат зачитав заяви Козерод, в якому, зокрема, було зазначено, що Кожара зі Старицьким були друзями і разом вживали алкогольні напої в день смерті Старицького.

«В правій руці Старицького я побачила пістолет. В цей час мій чоловік перебував на другому поверсі будинку», — зачитав адвокат частину пояснень Козерод, викладених у заяві.

Далі він відмовився зачитувати текст заяви і сказав, що перекаже коротко. «Марина Борисівна намагалася відібрати пістолет у Старицького»,- резюмував він.

Прокуратура, в свою чергу, повідомила, що правоохоронці не отримали заяву.

Як повідомляв RabinovichTV , 25 березня поліція затримала Кожару за підозрою у вбивстві Старицького і повідомила про підозру за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) Кримінального кодексу.

Тим часом поліція не провела слідчий експеримент у кримінальному провадженні про вбивство генерального директора Atlantic Group Сергія Старицького в будинку колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожари.