Едвард Сноуден попередив чиновників про небезпеку WhatsApp і Telegram

Будь-яка інформація з месенджерів може потрапити в руки «зацікавлених осіб».

За словами Єварда Сноудена, незважаючи на запевнення в конфіденційності, будь-яка інформація з WhatsApp і Telegram може потрапити в руки «зацікавлених осіб».

Особливо він відзначив уразливість WhatsApp. Сноуден пояснив, що месенджер вже давно належить американській компанії Facebook, яка поступово «шар за шаром» послаблює його криптозащиту і при необхідності без зусиль може прослухати розмови.

Вони намагаються робити це заради національної безпеки. Насправді такі програми ніколи не використовували заради безпеки суспільства, вся справа у владі, вплив, можливості змінити хід подій в світі в напрямку, бажаному тими, хто управляє цими системами, — сказав екс-співробітник АНБ.

Як «безпечну» альтернативу Сноуден запропонував використовувати месенджери Signal або Wire в яких, за його словами, використовується найкраще з можливого кодування.

Нагадаємо, Едвард Сноуден — американський програміст, системний адміністратор, колишній працівник ЦРУ та АНБ США.

З червня 2013 року передає газетам The Guardian і The Washington Post інформацію про стеження Агентством національної безпеки США за інформаційними системами багатьох країн світу, що спричинило низку міжнародних скандалів. Сноуден був заочно звинувачений у шпигунстві і оголошений в міжнародний розшук.

Як повідомляв RabinovichTV, Компанія Facebook визнала, що розшифровувала голосові повідомлення користувачів їх сервісів.

У компанії заявили, що користувачі самі дають на це дозвіл, вибираючи певну опцію в додатку Messenger для Facebook.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий