Електроенергія для населення подорожчає на 90% вже з нового року

До 2023 року очікується загальне підвищення вартості електроенергії майже на 170%.

Вже з 1 січня 2020 року ДТЕК пропонує підняти вартість електроенергії для населення майже на 90%.

Про це заявив голова парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«У липні ціна електроенергії стрибнула на 25%, це безпрецедентне одноразове зростання було викликане введенням нової моделі ринку. При цьому на нарадах в Міненерго керівники ДТЕКу заявляли, що при зниженні ціни е / е, вони перестануть купувати вугілля (і це враховуючи, що запаси вугілля на складах і так були найнижчі за всю історію). Одночасно з тим кілька разів надходили заяви про можливу зупинку Луганської ТЕС. в той же час в «немонополіста» був свій план, як вийти з цієї ситуації — це підвищення тарифів на е / е для населення. Таким про азом зібрати додаткових 12,8 млрд грн «, — написав Герус.

Як повідомляється, населенню вже з нового року доведеться платити за перші 100 кВт-год — 1,68 грн за кВт (замість 90 коп), що на 86,6% вище. А за електрики понад 500 кВт-год вартість досягне 2,88 грн за кВт-год.

У наступні три роки очікується поетапне підвищення тарифу ще на 75% (щорічно з дві тисячі двадцять одна по 2023 — по 25%).

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий