Етапи виходу з карантину під питанням. Київ та 8 областей не готові

У МОЗ оновили список регіонів, які не готові до послаблення карантину.

Поки влада повним ходом послаблює карантинні обмеження, виявляється через  високий показник захворюваності  вісім областей та Київ не готові до послаблення карантину.

Так, станом на 4 червня вісім регіонів України та Київ не відповідають усім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Згідно з даними, поки не готові до послаблення карантину м. Київ, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Луганська, Львівська, Рівненська та Чернівецька області.

Дані щодо визначених критеріїв з АР Крим та м. Севастополь відсутні.

Неможливість переходити на наступний етап зняття карантинних обмежень у цих областях пояснюється високою інцидентністю (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення), великою завантаженістю ліжкових місць у медзакладах та низьким охопленням населення ПЛР-тестуванням на коронавірус.

Як відомо, Кабінет Міністрів 20 травня ухвалив рішення про перехід на адаптивну модель карантину з 22 травня до 22 червня.

Як повідомляв  RabinovichTV , за минулу добу захворіли 588 осіб, загалом за весь час пандемії в Україні захворіли 25 411 осіб.