Euronews: Джо Байден вважає, що Трамп «образив кожного американця»

Колишній віцепрезидент і кандидат у президенти Джо Байден нарешті висловився щодо звинувачень президента Дональда Трампа у тиску на Україну щодо розслідування ділових стосунків його сина.

Він виступив через кілька годин після того, як Білий дім опублікував офіційну стенограму телефонної розмови між Трампом і Зеленським, в якій президент США просить українського лідера ретельніше дослідити діяльність Хантера Байдена, який працював у компанії, що бурила нафту в Україні, — пише Euronews.

Багато говорять про сина Байдена, про те, що Байден зупинив кримінальне переслідування, і багато людей хочуть дізнатися про це, тому все, що ви можете зробити разом з генеральним прокурором, було б чудово, — сказав Трамп під час телефонного дзвінка.

«Байден хвалився, що припинив обвинувачення, тому, якщо ви можете перевірити це … це для мене звучить жахливо», — сказав Трамп, згідно зі стенограмою.

Саме цей дзвінок спонукав Палату представників США оголосити про початок процедури імпічменту.

Позиція Байдена

У своїй заяві Байден зазначив: «Для цієї країни трагедією є те, що наш президент поставив особисту політику вище за священну присягу. Він поставив власні політичні інтереси над інтересами національної безпеки».

Це образа для кожного американця та основоположних цінностей нашої країни. Це не є ані республіканським, ані демократичним питанням. Це питання національної безпеки. Це перевірка наших демократичних цінностей, — підкреслив він.

«Конгрес повинен дослідити факти та швидко вжити заходів, щоби притягнути до відповідальності Дональда Трампа. Тим часом я зосереджуватиму свою кампанію не на тому, як Дональд Трамп зловживав своєю владою, щоб слідкувати за моєю родиною, а на тому, як він повернувся спиною до сімей Америки».

Імпічмент

Це сталося після того, як Трамп наказав уряду США заморозити майже 400 мільйонів доларів американської допомоги Україні.

Спікер Палати представників Ненсі Пелосі у вівторок оголосила, що Палата під керівництвом демократів просувається далі з офіційною процедурою імпічменту, та скерувала шість комітетів продовжити розслідування дій президента.

Демократи звинуватили Трампа в тому, що він вимагав в України «забруднити» Байдена, фаворита у виборах кандидата в президенти від демократичної партії на 2020 рік.

Як повідомляв RabinovichTV,  аналітичний центр Atlantic Council простежив позитивні та негативні тенденції у діяльності нового українського уряду та президента Володимира Зеленського за останні кілька тижнів.

Матеріали Огляд ІноЗМІ містять оцінки виключно зарубіжних ЗМІ і не відображають позицію  RabinovichTV.

 

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий