Федину реально можуть ув’язнити, — Баканов

Кримінальною справою проти нардепки займається і Державне бюро розслідування, і СБУ.

Кримінальна справа проти народного депутата від “Європейської солідарності” Софії Федини, порушена через її висловлювання про Президента Володимира Зеленського, матиме продовження найближчим часом.

Про це заявив голова СБУ Іван Баканов в інтервʼю Главкому.

Я вважаю, ця справа матиме продовження найближчим часом. Кримінальний кодекс усе чітко визначає: якщо лінгвістична експертиза підтвердить, що це була реальна погроза, то йтиметься про ув’язнення. Наскільки мені відомо, кримінальне провадження відкрите, я думаю, відповідна експертиза призначена, — сказав Баканов.

За його словами, цією справою займаються і Державне бюро розслідування, і СБУ. “У Службі безпеки теж є таке провадження”, — зазначив він.

Разом з тим Баканов висловив думку, що інститут Президента має поважатися.

Взагалі це питання до культури наших політиків. Не тільки Федина у цьому питанні «засвітилась». Ми повинні поважати інститут Президента, будь-який державний інститут. Ми зараз не говоримо про гумор – увесь світ жартує над політика ми, у цьому нічого такого немає. Але, наприклад, у законодавстві Німеччини є чітка відповідальність за такі речі. В українському – немає, — сказав він.

Нагадаємо, нардеп Софія Федина разом зі своєю подругою блогером і волонтером Марусею Звіробій опублікували відео, на якому вони обговорюють поїздку президента України Володимира Зеленського в Золоте і спілкування з ветеранами. Під час перегляду відео жінки всіляко ображали президента і обговорювали варіанти його смерті.

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий