Година пік виводить е-квиток із ладу: терпіння людей – на межі

Колапс у столичному метро: у годину пік у системі е-квитка стався масштабний збій. Розлюченню киян немає меж…

І знову колапс у столичному метро, щоправда, на цей раз не мінуваня. Виявляється ранок п’ятниці для киян був  невдалим, тому що більшість мешканців столиці  не змогли скористатися електронним квитком в метро – він не працював. Про збої в системі е-квитка за традицією попередили в столичному метрополітені у Facebook.

Заявивши, збої в роботі електронного квитка носять тимчасовий характер, і скоро повинні бути усунені оператором КП «ГІОЦ». Поки що пасажирів просять користуватися альтернативними видами оплати проїзду. І як завжди, це роблять у підземці, тільки вибачилися за завдані незручності. А про причини припинення роботи системи як завжди ні слова.

«Просимо скористатися альтернативним видом оплати. Приносимо вибачення за незручності», — йдеться в повідомленні.

Але обуренню киян немає меж. Так, в коментарях під повідомленням прес-служби підземки користувачі соціальної мережі Facebook висловлюють своє обурення і здивування «поліпшеннями» роботи столичного транспорту. Також люди відзначають, що не працює і «картка киянина».

«Ви знущаєтесь? Перед роботою стояти кілометрову чергу за жетоном? Який сюрприз, б**ть», — пише Ольга Калита.

«Зашибісь! Спочатку змушують придбати це «щастя» за 50 грн, яке по тихому списує поїздки. А тепер купуйте жетони!» – написав обурено Irin Zaxik.

«Не працює і карта киянина, пенсіонери штурмом беруть. На станції «Героїв Дніпра» щоб пройти, потрібно хвилин 10 простояти. Набридли ці їх «покращення», – пише Віка Романчук.

«Під час таких аварій вхід повинен бути безкоштовним! Немає технічної можливості користуватися альтернативним способом оплати (до речі, який саме ви пропонуєте?). Також дякую за оперативність (насправді немає, знадобилося більше години, щоб повідомити про аварію)», — пише обурено Іван Гончар.

«Хто понесе відповідальність за це цікаво? @КП «Київський метрополітен», до речі, в Польщі якщо не працює можна їхати безкоштовно. Чому у вас все через ж*пу – можете пояснити?», — обурено звернувся до чиновників метрополітену Олег Олегович.

Як повідомляв RabinovichTV , раніше запуск єдиного електронного квитка у громадському транспорті Києва перенесли на 2020 рік . Е-квиток повинні були запустити 1 листопада 2019 року.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий