Гроші держави: на що розділять?

«Опозиційна платформа – За життя» сподівається, що уряд не перетворить бюджетний процес на будівництво поліцейської держави.

Новий проект бюджету, який ще не представили усім фракціям, викликає багато запитань. Відтак, у «Опозиційній платформі – За життя» сподіваються, що в уряду вистачить відповідальності не перетворювати бюджетний процес і бюджет в будівництво поліцейської держави з бідним населенням, як це відбувалося раніше.

У фракції «Опозиційна платформа – За життя» звернулася до Кабміну з проханням до 20 вересня направити відповідний проект держбюджету для детального ознайомлення перед презентацією. Адже чимало його пунктів потребують уточнень і опозиції не зрозуміло, чому гроші не розподіляють відповідно до нагальних потреб населення. Адже «соціальна спрямованість» і встановлення миру – сьогодні першочергові завдання.

Додамо, напередодні прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що проект держбюджету на 2020 рік стане останнім документом, який приймається на один рік. Він повідомив, що стратегія уряду полягає в тому, щоб з кожним роком державний борг зменшувався.

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий