Як українцям заробити на податках і загальному декларуванні?

Після введення загального декларування, влада має намір ввести знижки на податки.

Після введення реформи з’явиться велика кількість різних відрахувань і можливостей для податкової знижки, завдяки чому держава повертатиме кошти громадянам.

Про це в інтерв’ю Bihus.Info заявив глава податкового комітету Данило Гетманцев.

«Ви поїхали десь відпочили на курорті українському (це важливо дуже), ви можете на цю суму зменшити суму свого оподаткованого доходу. Ви вчитеся десь на другому або третьому освіту, ви також маєте право зменшити свій оподатковуваний дохід», — навів приклади Гетманцев.

Від загального декларування, як повідомляється, держава прибуток отримувати не буде. Гетманцев при цьому не виключив, що в бюджет буде надходити менше податків після проведення реформи, але її мета — забезпечити справедливість оподаткування.

«Заповнюючи декларацію, ви таким чином платите менше. Менше платите в грошах. І це дуже великі насправді кошти, які ви можете заощадити шляхом подачі декларації», — вважає він.

За словами Гетманцева, в декларації будуть вноситися доходи всієї родини відразу, що дозволить громадянам зменшити рівень оподаткування.

Нагадаємо, що також Гетманцев розповів про те, що в Україні почнуть зменшуватися податки на зарплату, а станеться це через 3-4 роки.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий