Інновації музею Булгакова: екскурсії проводитиме електронний гід

Екскурсії по музею Булгакова відтепер проходитимуть цікавіше. Тепер ви можете почути історії Дому під звуки хуртовини або старовинного годинника, що грає гавот.

Якщо ви шанувальник творчості Булгакова і давно не відвідували найвідоміший літературно-меморіальний музей української столиці – Київський будинок-музей Михайла Булгакова, – ласкаво просимо.

Адже, за літо, як повідомляють у Музеї Булгакова, що знаходиться на Андріївському узвозі, 13 – встигли багато чого змінити. А саме: у мобільному додатку запровадили екскурсії з аудіогідом та  відремонтували підлогу.

Для всіх кімнат зробили експлікації трьома мовами, щоб під час самостійного огляду музею відвідувачам було простіше орієнтуватися у просторі.

«За підтримки фонду сприяння діяльності музею для кожної кімнати створено аудіогід (доступний трьома мовами), і тепер ви можете почути історії Дому під звуки хуртовини або старовинного годинника, що грає гавот…», — інформує  «Вечірній Київ». 

Як послухати аудіогід:

1. Завантажити додаток на смартфон та набрати Bulgakov museum in Kyiv у пошуковому полі.

АБО.

2. Відсканувати QR-код, що є в кожній кімнаті.

3. Надягти свої навушники та почати безкоштовну індивідуальну екскурсію музеєм разом з аудіогідом!  

Крім того, тепер завдяки меценатам у всіх кімнатах першого поверху – нові підлоги. Крім того, у кожного члена музейної команді є іменний бейдж, що допоможе знайомитися, спілкуватися та бути ближчими один до одного. Одним словом,  за літо працівники музею зробили усе, щоб Дім Булгакова був ще більш гостинним для відвідувачів.

Також скоро обіцяють презентувати новий сайт. 

Як відомо, літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова знаходиться за адресою Андріївський узвіз, 13. Музей працює щодня крім середи з 10:00 до 17:00. За уточненням режиму роботи чи для отримання більш детальної інформації телефонуйте до музею. 

Варто зауважити, що кількість відвідувачів обмежено. Також перед відвідуванням музею треба пересвідчитись, чи не зачинено експозицію через санітарні години та дні та чи не заброньовані групові екскурсії.

Музей було засновано в 1989 році в будинку № 13 на Андріївському узвозі, збудованому в 1888 році архітектором М. Горденіним. Саме тут з 1906 по 1919 роки жила сім’я професора Києво-Могилянської академії А.І. Булгакова (батька М. Булгакова). Основою колекції стали 47 меморіальних предметів М. Булгакова, зібрані за довгі роки київським інженером (а згодом – першим завідувачем музею А. Кончаковським), та кількасот книг, журналів, програм, театральних білетів, листів сестри Булгакова, написаних вже після його смерті 1940 роках.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий