«Качки» взбунтовались»: в Києві спортсмени штурмували «Гідропарк»

Київ на карантині: у столичному «Гідропарку» стався конфлікт між копами та активістами, що прийшли в «качалку».

Після того, як у понеділок зранку 6 квітня, поліція та Національна гвардія перекрили в’їзд у київський Гідропарк — це спричинило конфлікт між спортсменам, які там тренувалися. Туди прийшла група  невдоволених  молодих людей і вимагала пропустити їх.

Під час суперечки з правоохоронцями громадяни заявляли про порушення своїх конституційних прав, зокрема права на свободу пересування. За їхніми словами, обмежувати пересування незаконно.

Як пише Страна.ua через це заїзд на міст перекрили трьома машинами. Поліція в діалозі поводилася стримано, а ось деякі агресивно налаштовані молоді люди поривалиси пройти. В результаті кількох з них затримала поліція.

Так, унаслідок суперечок між правоохоронцями і незгодними з посиленням карантинних заходів киянами двох людей відвезли до Дніпровського районного управління поліції для встановлення особи.

 

«Їх доставили до райвідділу для встановлення особи та складання адмінматеріалу — були без документів і один без маски», — повідомили «Суспільному» в Нацполіції.

Пізніше стало відомо, що «правова оцінка буде надаватися після того, як громадян, які відмовилися пред’явити будь-яке посвідчення, яке засвідчує їхню особу… Громадяни були запрошені до Дніпровського управління поліції. Оцінка буде надаватися після їхнього пояснення», – розповів представник поліції діалогу в коментарі «Радіо Свобода».

Одним із доправлених до поліції є активіст Михайло Ковальчук, який раніше анонсував акцію непокори карантину у Facebook. Він заявляв, що піде відстоювати Конституційні права, за якими «ніхто не повинен виконувати злочинні накази, якими є нові карантинні обмеження».

Як повідомляв  Rabinovich TV , з 6 квітня уряд заборонив відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон за винятком вигулу домашніх тварин або службової необхідності.