Кацман: «Після слів Третьякової — що, почнуть черепи вимірювати?»

Політичного експерта, заслуженого журналіста України Володимира Кацмана обурили слова депутата Галини Третьякової про те, що в бідних сім’ях народжуються діти «дуже низькою якостю».

Замість того, щоб виконувати свою роботу і соціально захищати громадян України, голова профільного комітету ВР, депутат від «Слуги народу» Галина Третьякова почала ділити дітей на «правильних і неправильних» і пропонувати методи стерилізації та кастрації, що неприйнятно не тільки для парламентарія, але і просто для цивілізованої людини.

Після таких слів про «направільних» дітях знахабніли «законодавці» можу закликати до вимірювання черепів або дослідженню генетичних відхилень. Це обурливо – і за цим повинна послідувати відставка Третьякової!

Про це в ефірі проекту «Соло» в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

«Вона заявила, виявляється, що в нашій державі існують, так би мовити, діти першого сорту і діти другого сорту, і соціально незахищені сім’ї якраз плодять, вибачте за таке слово, дітей не того сорту, який подобається пані Третьяковій. І взагалі вона згадала, що непогано б застосовувати такі заходи, як стерилізація, кастрація або ще якісь заходи до такого роду батькам. Привела приклад Англії, ще якихось країн. Ви мене вибачте, будь ласка, але хто дав цій монобольшості таке право судити нас по тому, які діти у нас – правильні чи неправильні? Що наступним кроком буде – вимірювання черепів або порівняння якихось генетичних особливостей? Нам ще цього не вистачало, ви зовсім там в Раді з глузду з’їхали?!», — підкреслив експерт.

На його думку, «депутати не вчити життя нас повинні, а виконувати свою роботу, виконувати Конституцію, де чітко написано в першій статті, що Україна – демократична, незалежна, соціальна (упор на це!) Держава».

«Я подивився – з роботи очолюваного Третьяковою комітету і згадати нічого, крім її особистого скандалу з матрацами з листування, який я не хочу обговорювати… А чому ви, пані Третьякова, на чолі комітету з питань соціальної політики не виконали рішення Конституційного суду України ще дворічної давності і не повернули покладені пільги «чорнобильцям», «дітям війни», «афганцям», іншим категоріям? Чому замість боротьби за соціальні права бідних людей, яких ви самі загнали в цю бідність, ви беретеся вчити нас жити за зразками, які для нас є неприйнятними?.. Стерилізація, кастрація? так в Спарті взагалі «неправильних» дітей скидали в прірву, так давайте, чи що, в Спарту повернемося! Ні, нам треба вперед йти, а ви відкидаєте нас в середньовіччя якесь», — обурився Володимир Кацман.

На думку експерта, народний депутат має піти з посади голови комітету, «а то і зовсім скласти мандат парламентарія».

Пізніше, на сторінці в соцмережі Facebook, журналіст припустив, що, дослівно, «Третьякова просто проговорилася про те, що закладено в підкоркову мозкову програму «реформаторів»: сортування і стерилізація громадян України».

Нагадаємо, народний депутат фракції «Слуги народу», голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

У зв’язку з цим постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки народного депутата.