Катастрофа за катастрофою?

Рада Європи: як тільки закінчиться пандемія коронавірусу, світ може накрити інша катастрофа.

Як тільки закінчиться пандемія коронавірусу, світ може накрити інша катастрофа. Принаймні, експерти із Ради Європи попереджають про загрозу біозброї після епідемії. 

Так, фахівці РЄ у боротьбі з тероризмом стверджують, що світова пандемія продемонструвала уразливість суспільства перед вірусними інфекціями, а також їх жахливий потенціал. 

Тож, цілком можливо, що після виходу із коронакризи екстремістські угрупування можуть вдатися до використання забороненої біологічної зброї. Що, своєю чергою, може завдати непоправного удару людям та економіці. Навіть масштабнішого, аніж «традиційні» напади. 

Тим паче, що історія уже має печальний досвід застосування біозброї екстремістами. Адже деякі угрупування експериментували з подібним озброєнням. 

Тож, експерти Ради Європи наполегливо рекомендують країнам регіону виробити спільну скоординовану тактику, аби вчасно відповісти на можливу загрозу. 

Зокрема, на думку фахівців, необхідна загальна система моніторингу, яка могла б допомогти в розслідуванні підозрілих випадків.