Кінодайджест #48: Одного разу в Голлівуді і кращі фільми метра Хічкока

Редакція Rabinovich TV познайомить вас з новинами світу кіно

Традиційно в кінці тижня Rabinovich TV познайомить вас з новинами в світі кіно, найцікавішими кінопрем’єрами, голлівудськими новинами і добірками кращих фільмів.

Головні кінопрем’єри тижня — Одного разу в Голлівуді й Хороші хлопчики

На цьому тижні в український прокат виходить довгоочікувана нове кіно Квентіна Тарантіно Одного разу в Голлівуді. Крім того, на великих екранах можна буде подивитися дитячий фільм Дора і загублене місто, що виріс з популярного мультсеріалу Дора-мандрівниця, а також пригодницьку комедію Хороші хлопчики.

Одного разу в Голлівуді

Десятий фільм Квентіна Тарантіно і в той же час перший знятий без опального продюсера Харві Вайнштейна. Цього разу знаменитий режисер вирішив звернути свій погляд на Голлівуд кінця 60-х. У центрі історії колись популярний актор Рік Далтон і його друг і за сумісництвом дублер — Кліфф Бут. Обидва намагаються вижити в мінливому світі кіновиробництва. У якийсь із епізодів цього виживання їхні шляхи перетинаються з Чарльзом Менсоном і його «сім’єю». Останні якраз готуються прийти в гості до Романа Поланскі та його вагітної дружини Шерон Тейт.

У головних ролях: Леонардо Ді Капріо, Бред Пітт, Марго Роббі, Еміль Хірш, Тімоті Оліфант, Дакота Фаннінг, Брюс Дерн, Люк Перрі, Деміен Льюїс, Аль Пачіно, Деймон Херріман, Курт Рассел та інші.

Дора і загублене місто

Індіана Джонс для найменших. Дівчинка на ім’я Дора все своє свідоме життя провела в джунглях. Її батьки — дослідники. Тому переїзд в цивілізацію і похід в школу став для дівчини досить стресових досвідом. Який вона пережила, повернувшись назад в джунглі. Тільки тепер з командою однокласників, таємницею, яку треба розгадати і бандитами на хвості.

Фільм режисера Бобіна (Аліса в Задзеркаллі) виріс з мультсеріалу Дора-мандрівниця, яка пережила вісім сезонів на каналі Nickelodeon. Головні ролі у фільмі виконали: Ізабела Монер, Майкл Пенья, Єва Лонгорія, Денні Трехо, Бенісіо Дель Торо й інші.

Хороші хлопчики

Головним акторам фільму «Гарні хлопчики», в силу їх юного віку, заборонено дивитися навіть його трейлер. Забавна ситуація, враховуючи, що їм доводилося робити на знімальному майданчику. У центрі історії троє 12-річних, протягом дня потрапляють в ситуації одна гірша за іншу: від спроби за допомогою дрона навчитися цілуватися, до вживання поцуплені наркотиків і втечі від поліції. Повинно бути весело.

Режисер Ступницький раніше заробляв написанням сценаріїв (Офіс, Погана училка). У головних ролях: Джейкоб трембле, Уїлл Форте, Брейді Нун, Кіт Л. Вільямс і інші.

Компанія Universal зняла з прокату фільм після критики Трампа

Кінокомпанія Universal Pictures заявила, що скасувала вихід у прокат фільму Полювання після критики з боку президента США Дональда Трампа. Рішення було прийняте і студією, і командою, яка працювала над фільмом.

Реліз фільму, який повинен був вийти на екрани 27 вересня, відкладено на невизначений термін. У студії зазначили, що наразі «невідповідний час для виходу фільму про масові вбивства». Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп розкритикував Голлівуд, який «створює ненависть і вважає себе елітою».

Фільм «Додому» Нарімана Алієва може представити Україну на Оскарі

Дебютний повнометражний фільм Нарімана Алієва «Додому» (EVGE) братиме участь у національному відборі на право представляти Україну на премії Оскар в номінації Найкращий фільм іноземною мовою. Український оскарівський комітет повідомив, що прийом заявок для участі національних фільмів у відборі на висування фільму на премію Оскар Американської академії кінематографічних мистецтв і наук вже завершено.

Цього року в національному відборі участь братиме лише один фільм – Додому Нарімана Алієва, прем’єра якого відбулася на Каннському кінофестивалі. Чи стане дебютний повний метр Алієва претендентом на Оскар від України, стане відомо на засіданні комітету 23 серпня. Нагадаємо, українська прем’єра фільму «Додому» про сім’ю кримських татар відбулася на 10-му Одеському кінофестивалі. Картина Алієва отримала там Гран-прі.

Українська трагікомедія «Моя бабуся з Марса» виходить в прокат

Створена за підтримки Держкіно, лірична трагікомедія Александра Міхалковіча «Моя бабуся з Марса» спільного виробництва України, Білорусі та Естонії виходить в український прокат на початку осені.

Головна героїня фільму — бабуся автора Зіна, яка жила в Україні, Росії та Білорусі, а після виходу на пенсію переїхала до Криму. Дотепна і сповнена життєвих сил, вона завжди об’єднувала свою велику сім’ю. Та після геополітичних змін в Україні, її відвідини стали для родичів випробуванням: Крим перетворився на віддалену планету, на зразок Марса. Дорослій людині непросто сприйняти нові реалії — тому вся сім’я, розкидана по різних країнах, почала збиратися, щоб підтримати бабусю й відвідати її у день 80-річчя.

Перший показ стрічки відбудеться у Львові 29 серпня у кінотеатрі Кінопалац. 30 серпня стрічку побачать глядачі в Івано-Франківську в галереї Вагабундо. Київська прем’єра відбудеться у столичному кінотеатрі Жовтень 31 серпня. На цих показах режисер особисто представить свій фільм аудиторії, а після перегляду відбудуться Q&A-сесії. Після виходу у прокат 5 вересня, «Моя бабуся з Марса» відвідає Маріуполь, Одесу, Херсон, Чернігів та інші міста зі спеціальними показами. Українська прем’єра фільму проходить за підтримки Держкіно України.

Світова прем’єра фільму відбулася на міжнародному фестивалі документального кіно у чеському місті Їглава — Ji. hlava IFF. Стрічка також була представлена на кінофорумах DOK. fest München (Мюнхен, Німеччина), Beldocs (Белград, Сербія) та Eastern Neighbours Film Festival (Утрехт, Нідерланди).

120 років від дня народження Альфреда Хічкока. П’ять кращих фільмів батька саспенсу

13 серпня 1899 року в Лейстоуні (Лондон) народився Альфред Хічкок — людина, яка стала одним з найвідоміших режисерів, які працювали в жанрі трилера, а також творець кінематографічного прийому саспенс.

Почавши свою кар’єру в кіноіндустрії в 1920-му з посади електрика на студії, Альфред незабаром перекваліфікується в дизайнера титрів і займеться малюванням карток з іменами акторів, а трохи пізніше стане складати сценарії й асистувати режисерам. Через два роки, в 1922-му, Хічкок знімає в ролі співрежисера свій перший фільм «Завжди говори своїй дружині», а в 1925-му — першу самостійну роботу «Сад насолод».

За свої досягнення і вплив на індустрію кіновиробництва Хічкок був удостоєний нагород Оскар і Золотий глобус, почесної нагороди За досягнення всього життя Американського інституту кіно, а також отримав звання лицаря рішенням королеви Єлизавети II. Дев’ять з 55 фільмів цього режисера були внесені ЮНЕСКО до списку всесвітньої спадщини. У день народження майстра саспенсу пропонуємо згадати п’ять його кращих фільмів:

Мотузка (Rope, 1948)

Унікальна у багатьох відношеннях робота Хічкока: його перший кольоровий фільм, перший спродюсований ним самим, а також знятий на довгих планах і змонтований за допомогою всього дев’яти склеювань. Заснована на реальних подіях історія про двох друзів, студентів Гарварда, які з теоретичних міркувань (вчинення ідеального злочину) вбивають свого однокурсника, задушивши мотузкою. Злочинці запрошують друзів і родичів на вечірку в квартиру, де заховане тіло.

Запаморочення (Vertigo, 1958)

Один з найвідоміших фільмів Хічкока — трилер з елементами детективу Запаморочення — розповідає про поліцейського Джона Скотті Фергюсона, який після трагічної смерті напарника страждає від акрофобії (боязні висоти). Через напади страху і запаморочень Скотті подає у відставку, проте його в якості детектива наймає старий знайомий Гевін Елстер. Гевін доручає Джону стеження за його дружиною, Мадлен, проте боязнь висоти кардинально впливає на хід розслідування і життя героїв.

На північ через північний захід (North by Northwest, 1959)

Пригодницько-шпигунський трилер Хічкока не тільки приніс йому три номінації на Оскар, а й, по суті, став одним з перших фільмів в стилі популярної «бондіани» — кіно про таємних суперагентів. За сюжетом, на ім’я неіснуючої людини Джорджа Каплана знятий розкішний номер в нью-йоркському готелі Плаза. Контррозвідка приймає за шпигуна рекламного агента Роджера Торнхилла, і починає за ним полювати.

Психо (Psycho, 1960)

Психологічний хоррор Хічкока, заснований на реальній історії маніяка з Вісконсіна, отримав суперечливі оцінки кінокритиків, але приніс творцям вражаючі касові збори. Історія про вбивцю з роздвоєнням особистості також завоювала чотири номінації на премію Оскар, в тому числі за Кращу режисуру.

Марні (Marnie, 1964)

«Це розповідь про дівчину, яка не знає, хто вона така. Вона психопатка, клептоманка, у неї фобія сексу, врешті-решт вона розуміє чому», — так описував сюжет своєї картини сам Хічкок. Психологічний трилер Марні завершує трилогію фільмів про жертв психопатичних відхилень і розповідає історію Марні Едгар — дівчини, яка під вигаданим ім’ям влаштовується на роботу в різні фірми і зникає з їхніми грошима. Один з власників Марк Ратленд викриває її, і шантажує, змушуючи вийти за нього заміж.

Приємного перегляду!

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий