Китайський вірус ув’язнив українців у вогнищі епідемії: скільки їх?

Стало відомо, скільки українців знаходяться в осередку китайської інфекції — провінції Хубей і місті Ухань.

У місті Ухань, звідки поширився коронавірус 2019 nCoV, знаходяться 49 осіб, і ще двоє людей в інших містах провінції Хубей — в місті Сяньян і міському повіті Чжун Сянь міста Цзінмень.

«Станом на 29 січня 2020 року посольством встановлений і підтримується контакт з 51 громадянином України, які перебувають в провінції Хубей (49 осіб в Ухані, ще одна людина — в місті Сяньян і ще один — в міському повіті Чжунсян міста Цзінмень)», — йдеться в офіційному повідомленні українського посольства в Китаї.

У посольстві зазначили, що кількість громадян, які звернулися до консульського відділу із заявою прийняття на тимчасовий консульський облік за станом на 29 січня — 93 людини. Згідно із законом, прийняття українських громадян на консульський облік відбувається добровільно, за винятком дітей, яких усиновили іноземці або громадяни України, які постійно проживають за кордоном.

Станом на ранок 30 січня зафіксовано 7737 випадків інфікування коронавірусів, 170 смертей, 128 осіб виписано з лікарень і ще у 12167 осіб підозра на вірус.