Київська область знову йде на карантин. Які обмеження ввели

В Київській області кількість хворих коронавірусів знову поповзло вгору і влади повернулися до карантинних обмежень

Київська область посилила карантин вже з 26 червня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київської обласної державної адміністрації.

З урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності в Київській області ознак для посилення протиепідемічних заходів (показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить останні 3 дні більше 10%), відповідно до подання головного санітарного лікаря області, комісія вирішила з 26 червня 2020 року, обмежити:

проведення масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних) в приміщеннях;

встановити максимально допустиму кількість осіб — 10, за умови дотримання епідеміологічних правил;

час роботи закладів громадського харчування та установ розважальної діяльності скоротити до 22 годин.

Крім цього, посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів при здійсненні регулярних і нерегулярних пасажирських перевезень в міському, приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні;

за дотриманням протиепідемічних заходів на ринках, в закладах торгівлі, харчування, дитячих дошкільних навчальних закладах, а також встановлено контроль за виконанням суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів під час погіршення епідемічної ситуації в області.

Крім того, Київобладміністрація намір провести роз’яснювальну роботу серед населення області через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали інформації про важливість дотримання протиепідемічних заходів під час погіршення епідемічної ситуації в області.

Також щодня проводити моніторинг протиепідемічної ситуації на території області та в разі змін показників епідемічної ситуації ініціювати проведення позачергового засідання Київського обласної комісії ТЕБ та НС щодо розгляду питання щодо впровадження або скасування ослаблення протиепідемічних заходів.