Коронакриза б’є по МАУ: оголосили про масове звільнення співробітників

Коронавірусний жах: найбільша авіокомпанія «Міжнародні авіалінії України» розпочала процес вимушеного скорочення співробітників.

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» МАУ звільнить 900 співробітників. Про це компанія повідомила в четвер, 28 травня. Причиною такого рішення називається закриття авіасполучення у зв’язку з введеними протиепідемічними карантинними заходами в різних країнах.

Президент МАУ Євген Дихне підкреслив, що у зв’язку з введенням з 17 березня обмежувальних заходів на регулярні пасажирські авіаперевезення робота МАУ була практично зупинена.

У прес-службі авіаперевізника агентству «Інтерфакс-Україна» повідомили, що «МАУ» вже розпочала процес скорочення персоналу відповідно до законодавства, що потребуватиме щонайменше двох місяців. Далекомагістральний флот МАУ також буде скорочений.

За даними компанії, на початок 2020 року в «МАУ» працювали 2560 співробітників. У прес-службі авіакомпанії повідомили, що скорочення торкнеться насамперед адміністративного персоналу та бортпровідників.

Дихне наголосив, що у зв’язку з введенням із 17 березня цього року обмежувальних заходів на регулярні пасажирські авіаперевезення, робота «МАУ» була практично зупинена.

У компанії також зазначили, що далекомагістральний флот «МАУ» також буде скорочено.

До початку пандемії авіакомпанія «МАУ» планувала загальне скорочення флоту у 2020 році до 34 літаків (максимальна кількість літаків у 2019 році становила 42 од.). Згідно з озвученою програмою відновлення польотів «МАУ» після закінчення карантину, авіакомпанія планує скоротити далекомагістральний флот і задіяти до 14 повітряних суден з подальшим збільшенням задіяного флоту до 28 літаків.