Метро Берліна на тиждень стало українським – прикрасили плакатами

Україна – найбільш недооцінена країна у світі: у рамках популяризації України на 76 станціях метро Берліна розмістили плакати з Україною.

Для створення кращого іміджу України в ФРН, метро Берліна на кілька днів стало українським. Адже у вестибюлях на 76 станціях з понеділка, 11 листопада, з’явилися плакати з краєвидами України – Карпат, Києва, Львова та Одеси.  Акція триватиме тиждень, її мета – формувати позитивний імідж України.

Ініціатор проєкту виступила організація IWEK eV. Ідея акції народилася ще минулого року і команда проекту подала заявку в МЗС України на отримання гранту. Спершу планували показати на плакатах 50 винаходів, як українці подарували світу, оскільки Берлін вважається містом інновацій. Але зрештою на прохання посольства України у ФРН розмістили фотографії українських міст – Києва, Львова, Одеси і Карпат, повідомляє «Укрінформ».

За словами координатора, завдання проєкту – формування позитивного іміджу України в Німеччині, поширення культурного контенту і втілення власних проєктів.

«Ми звернулися до професійного агентства, яке використовує рекламні площі в метрополітені, співпрацює зі столичним муніципальним транспортом BVG і забронювали 150 місць у зоні А, на станціях у центральному районі міста», – каже координаторка проєкту Анна Слободянюк-Монтавон.

Окрім того, як розповіла організаторка, на жаль, Україна в Німеччині «невидима», зусилля окремих організацій, спілок дуже розпорошені, що не сприяє якісному інформуванню про нашу країну. Тож, для популяризації України в Німеччині було вирішено створити платформу та сайт ukrainenow.de.

«Наше завдання – формування позитивного іміджу України в ФРН, поширення культурного контенту та втілення власних проектів», – зазначила Ганна Слободянюк-Монтавон.

Для українців, які зараз перебувають в Берліні, посольство пропонує взяти участь в акції: сфотографуватися біля такого плакату і розмістити фото в соцмережі, додавши хештег #ukrainenowde та #discoverukraine. 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий