Миколаївська «Вишенька» увійшла в перелік «Великого будівництва»

У 2020 році по всій Україні стартувала масштабна програма «Велике будівництво» за ініціативи Президента України з метою розбудови якісної інфраструктури. У рамках цієї програми на Миколаївщині реалізуються соціально важливі проєкти для області з реконструкції 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів.

З метою створення якісного середовище для розвитку дитини триває капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 87 «Вишенька». Про це повідомляється на сайті Миколаївської ОДА.

На сьогоднішній день вже завершено утеплення фасаду, даху та підвальних приміщень. Замінено вікна, установлено пластикові підвіконні дошки та оздоблено (шпаклювання, фарбування) внутрішні укоси. Зроблено монтаж покрівельного покриття (козирок).

Завершено ремонт санвузлів в групових приміщеннях (3 групи), ремонт групових приміщень (2 групи) та улаштовано теплу підлогу (4 групи).

Наразі проводяться роботи по встановленню системи індивідуального теплового пункту. Відповідно до плану-графіку кінцевим терміном реалізації проєкту визначено грудень 2020 року.

Ремонтні роботи відбуваються за рахунок коштів місцевого бюджету Миколаєва.