Міністр спорту Жданов раптово «загубив» 500 млн гривень

Жданов не в силах скласти доповідь про стан соцпрограми «Молодь України», а також про те, куди поділися виділені на неї гроші

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов оголосив тендер на розробку доповіді для президента України за 105 тисяч гривень. Це зроблено з метою приховати зникнення 500 мільйонів гривень бюджетних грошей.

Йдеться про доповідь за результатами виконання державної соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки. Програму ще стверджувало уряд Арсенія Яценюка в 2016 році.

Ця програма передбачала залучення молоді до суспільного життя, забезпеченням житлом молоді, а також їх працевлаштування.

Координувати реалізацію даної програми було зобов’язане Міністерство молоді та спорту. Для цього уряд узгодив виділення понад 500 мільйонів гривень з бюджету.

Сьогодні міністр готує про доповідь про реалізацію програми, який не в силах сам скласти. Але в доповіді взагалі не буде присутній інформація про витрату бюджетних грошей. Таким чином доля 500 млн. Гривень так і не відома.

Згідно необхідного змісту доповіді, пункт про звіт виділених коштів відсутня. Жданов не здатний підготувати доповідь, при цьому маючи цілий штат співробітників. Можливо таким чином він хоче приховати інформацію про цільове використання грошей, а доповідь сформує заздалегідь підготовлений переможець аукціону. У будь-якому випадку подібний тендер повинен зацікавити Державне бюро розслідувань і міністр Жданов понести відповідальність.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий