Міносвіти роз’яснило, як здавати іспити у вузах

Коли в навчальних групах налічується не більше десяти осіб, можна організовувати в вузах здачу іспитів і захист дисертацій

Екзаменаційні сесії в вузах будуть проходити дистанційно, якщо в цій області складна епідеміологічна обстановка. Про це повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«Якщо показники в області дозволять, то обласна комісія може приймати рішення, і адміністрація закладу готує закладу до відкриття. Це залежить від ситуації в регіоні: чи відбувається ослаблення карантинних заходів», — сказала вона.

За словами глави Міносвіти, коли в навчальних групах налічується не більше десяти осіб, можна організовувати в вузах здачу іспитів і захист дисертацій.

При цьому адміністрація вузів повинна забезпечити дотримання дистанціювання між студентами, наявність антисептиків, проведення дезінфекції.

Тим часом, Міністерство охорони здоров’я розробило проект рекомендацій для проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Також МОН просить дозволити відвідування навчальних закладів для контрольних, лабораторних та практичних робіт.