МОЗ оновив список країн «червоної зони»

МОЗ опублікував новий список країн, після повернення з яких потрібна самоізоляція.

МОЗ оновив список країн зі значною епідемією коронавірусу — до переліку потрапили понад 50 держав. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Країнами з широким розповсюдженням COVID-19 вважаються ті, у яких кількість активних випадків зараження становить понад 40 осіб на 100 тисяч населення. Тому всі українці, які наважаться відвідати ці країни необхідно буде проходити двотижневу обсервацію або самоізоляцію.

З найбільш популярних для туристів країн до «червоної» зони потрапили: США, Бельгія, Росія, Португалія, Франція, Ізраїль, Канада, Єгипет, Молдова, Іспанія, Швеція і Великобританія.

Відзначимо, Україна поки теж залишається країною «червоної зони». Показник захворюваності коронавірусом на 100 тисяч населення — 50,6 випадків.

Отже, за останні три дні цей список поповнився такими державами:

Антигуа і Барбуда,

Єгипет,

Іспанія,

Швеція,

Великобританія,

Ірак,

Бангладеш.

Країни «червоної» та «зеленої зони». Повний список країн від Міністерства охорони здоров’я:

Водночас у МОЗ повідомляють, що іноземці, які прибувають в Україну із «зеленої зони», можуть не проходити двотижневу самоізоляцію. Але при цьому всі прибулі з країн повинні мати поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування COVID-19.

Як повідомляв  RabinovichTV , ЗМІ назвали список держав, для громадян яких будуть відкриті кордони ЄС . Отже, хто потрапив до «білого списку», для кого Євросоюз може відкриє кордони.