МВС: Полтавський захоплювач міг накласти на себе руки

Заступник глави МВС Антон Геращенко зазначив, що підозрюваний зловживав наркотиками і можливо його вже немає в живих

У Міністерстві внутрішніх справ припускають, що полтавський захоплювач Роман Скрипник міг накласти на себе руки. Замглави МВС Антон Геращенко заявив, що підозрюваний зловживав наркотиками.

«Одна із версій, що ця людина (полтавський захоплювач, — ред.) уже не жива», — сказав замміністра в ефірі телеканалу «112 Україна».

Геращенко пояснив, що за даними поліції та за свідченнями правоохоронців, яких Скрипник брав у заручники, підозрюваний був під дією наркотиків.

«Він був під дією, як їм (поліцейським, — ред.) здавалося, сильних наркотичних засобів. Метамфетамінів. Такі ж покази дали люди, які близько з ним спілкувалися, що дуже серйозно сидів на наркотиках. Ми думаємо, що він міг покінчити життя самогубством», — зазначив замглави МВС.

При цьому він підкреслив, що це лише одна з версій, яку розглядають правоохоронці, і пошуки підозрюваного продовжуються.

«Попередження жителям Полтавської області, негайно телефонувати 102, якщо вони бачать якихось підозрілих людей», — закликав Геращенко.

Як повідомляв RabinovichTV , 23 липня у Полтаві підозрюваний у крадіжці автомобілів Скрипник погрожував підірвати гранату , захопив заручника та втік з місця події. Відзначимо, що для пошуків підозрюваного залучили Національну гвардію.