МВС посилити контроль за «чорним ринком зброї» в Україні

Після подій в Луцьку, Полтаві та Києві правоохоронці мають намір посилити контроль за незаконним обігом зброї в країні

Міністерство внутрішніх справ має намір посилити контроль за обігом зброї. Причиною тому стали недавні події в Луцьку, Полтаві та Києві, де озброєні чоловіки брали в заручники людей і ставались вибухи. Про це заявив заступник міністра Антон Геращенко.

Однак, за його словами, Служба безпеки України веде розслідування, звідки луцький терорист і його ймовірний спільник з Харкова отримували зброю.

«Чорний» ринок зброї тому і «чорний», що про всі операції на ньому не відомо правоохоронцям», — зазначив він, повідомляє РБК-Україна.

Нагадаємо, 21 липня у Луцьку озброєний чоловік повідомив про захоплення автобуса з пасажирами. Терористом виявився місцевий мешканець Максим Кривош. Зазначимо, що терорист, який захопив автобус із заручниками в центрі Луцька, раніше вже перебував під наглядом правоохоронних органів.

Як повідомляв  RabinovichTV , у  законопроекті про оборот зброї в Україні , який незабаром розглянуть нардепи, будуть прописані нові правила володіння нагородною зброєю. Як відомо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у 2019 році нагородив зброєю 438 осіб. А у 2018 році в Україні роздали майже тисячу одиниць нагородної зброї.