На Миколаївщині в карантин вдалося зберегти майже 10 тисяч робочих місць

Сприяла цьому Програма допомоги по частковому безробіттю на період карантину 

 Про це  під час онлайн-брифінгу повідомила виконувач обов’язків директора департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації Зульфія Капуста.

 Вона зазначила, що через вжиття обмежувальних заходів під час карантину велика кількість підприємств малого бізнесу зіткнулася з обмеженням здійснювати господарську діяльність. Тому підтримка з боку влади дуже важлива.

Капуста зазначила, що Миколаївський обласний центр зайнятості реалізує Програму допомоги по частковому безробіттю, яка вже допомогла зберегти  майже 10 тисяч робочих місць і було сплачено близько 60 млн грн допомоги по частковому безробіттю.

 За її словами з початку карантину надана допомога 585 роботодавцям для виплати 2/3 зарплати своїм 3423 працівникам через вимушене припинення або скорочення діяльності підприємств на період карантину. Також допомогою по частковому безробіттю скористалися 6550 ФОПів без найманої праці і таким чином залишились діючими.

 Для стимулювання суб’єктів малого підприємництва створювати нові робочі місця було прийнято рішення про надання компенсації 32 суб’єктам малого підприємництва, які працевлаштували майже 100 безробітних на нові робочі місця.