На ремонт лише третини доріг в Україні знадобиться 350 мільярдів

Глава «Укравтодору» Новак назвав приблизну вартість ремонту доріг, яка раптом збільшилася вдвічі після останньої оцінки

На ремонт 24 тисяч кілометрів доріг державного значення необхідно 300-350 мільярдів гривень. Таку оцінку дав голова «Укравтодору» Славомир Новак.

Він нагадав, що в звіті Всесвітнього банку за 2017 рік йшлося, що на ремонт 24 тисяч кілометрів доріг потрібно 150 млрд гривень. За його словами, це дослідження базувалося на цінах 2015 року.

«Відразу хочу сказати, що це не 150 млрд. Буде набагато більше. Ми зараз це вважаємо. В Україні майже немає власного виробництва бітумів. Підрядники 80% всіх бітумів імпортують з Польщі, Білорусі, Туреччини, інших країн», — підкреслив він в інтерв’ю DW.

Новак додав, що Укравтодор готує з командою президента Володимира Зеленського нову програму по ремонту доріг до 2025 року.

«24 тисяч кілометрів за 5 років — це можливо. Вважаю, на 24 тисячі десь приблизно 300-350 млрд грн може бути. Ми повинні бути готові на щось таке», — сказав глава Укравтодору.

Варто відзначити, що всього в Україні близько 170 тисяч кілометрів доріг.

Нагадаємо, раніше Зеленський підписав указ про дорожні роботи. Президент доручив провести ряд заходів, спрямованих на поліпшення дорожньої інфраструктури в країні.

У свою чергу, міністр інфтраструктури Володимир Омелян назвав цей указ Зеленського про дороги «цирком». За його словами, всі дороги в Україні можуть бути відремонтовані протягом 10 років і це буде коштувати трильйон гривень.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *