На засіданні НАЗК затверджено ще 74  висновки за результатами аналізу звітів політичних партій за перший квартал 2018 року

Національне  агентство з питань запобігання корупції продовжує здійснювати аналіз звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за перший квартал 2018 року та підготувало чергові 74 висновки про результати такого аналізу.  Рішення  про затвердження висновків про результати аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  прийняте   на засіданні Національного агентства 8 червня.

Департаментом з питань запобігання політичній корупції підготовлені висновки за результатами  аналізу звітів  політичних партій, які не є одержувачами коштів, виділених з Державного бюджету України на фінансування їхньої статутної діяльності. Висновки будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Національного агентства протягом п’яти днів з дня прийняття рішення. 

За перший квартал 2018 року до Національного агентства надійшов 271 звіт політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Рішеннями Національного агентства від 25 травня та від  8 червня відповідно  вже затверджено 167 висновків про результати аналізу звітів політичних партій.   Висновки щодо решти 104 партій будуть розглядатися на наступних засіданнях Національного агентства.

Нагадаємо, що відповідно до частини чотирнадцятої статті 17 Закону України «Про політичні партії в Україні» аналіз звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, підготовка і затвердження висновку за результатами такого аналізу здійснюються Національним агентством з питань запобігання корупції у строк, що не перевищує двох місяців з дня його надходження.  

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *