НАБУ наскочило з обшуками в правління «Укрзалізниці»

Службові особи «Укрзалізниці» так добре проводили закупівлі для Бориспільського експреса, що привернули увагу антикорупційного бюро

Національне антикорупційне бюро України проводить обшуки у службових осіб «Укрзалізниці» і представників приватних компаній. Джерело в бюро зазначає, що обшуки проходять у члена правління УЗ Романа Веприцького. Проведення общуків підтверджує прес-служба НАБУ у Facebook.

Повідомляється, що обшуки санкціоновані і проводяться в справі про зловживання посадових осіб УЗ на закупівлі програмного забезпечення для електронного придбання квитків на потяг сполученням «Київ-Бориспіль» (так званий «Бориспільський експрес»).

«Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з грудня 2018 року. Попередня правова кваліфікація — ч.5 ст. 191 КК України. Відзначимо, що керівництво УЗ сприяє розслідуванню з метою встановлення всіх обставин справи», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в квітні НАБУ завершило розслідування справи нардепа Ярослава Дубневича за підозрою в розкраданні понад 93 млн гривень «Укрзалізниці». Народному депутату інкримінують організацію схеми, згідно з якою УЗ закуповувала стрілочну продукцію нібито через посередників, хоча замовлення надходило безпосередньо з Дніпропетровського стрілочного заводу. В результаті даної схеми підсумкова вартість була завищена на десятки мільйонів гривень.