«Нафтогаз» підняв ціни на газ для бюджетників

У той час, як промислове виробництво в Україні продовжує скорочуватися, «Нафтогаз» вирішив підняти ціну для бізнесу

В той час, як промвиробництво в Україні продовжує скорочуватися, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» підвищила ціни на природний газ для промислових споживачів на квітень та установ, що фінансуються з державного бюджету.

Ціни підвищили, на 0,2-2,2% до 4 882,8-5 536,8 гривень/тис. куб. м (всі ціни вказані з ПДВ) залежно від умов споживання та оплати, йдеться в прейскуранті «Нафтогазу».

Ціна на газ «Нафтогазу» для промислових споживачів, які споживають від 50 тис. куб. м у місяць, за умови відсутності заборгованості за газ і на умовах передоплати, встановлена на рівні 4 882,8 гривень/тис. куб. м, на умовах оплати за фактом поставки — 5 536,8 гривень/тис. куб. м.

При цьому для промислових споживачів, які споживають до 50 куб. м в місяць включно, ціна становитиме 5 536,8 гривень/тис. куб. м.

Як повідомляв RabinovichTV , ціну на газ для населення знизили на умовах ПСО на 14% через карантин і кризи. Тим часом Кабінет Міністрів узгодив продовження контракту голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Андрія Коболєва до 22 березня 2024 року.