«Накипіло»: у Мексиці мера прив’язали до авто і тягали вулицями

У Мексиці місцеві жителі вчинили розправу над мером: чиновник неодноразово обіцяв відремонтувати дороги, але не дотримав слова.

О це так провчили чиновника за бездіяльність. У Мексиці простим людям «накипіло» і вони знайшли спосіб, як покарати чиновника за незбудовану обіцяну дорогу селянам: силою прив’язали мера міста Лас-Маргарітас Хорхе Луіса Ескандона Ернандеса  до пікапу і тягали вулицями.  Про це повідомляє видання RadioFormula.

Судячи з інформації, це відбулося після конфлікту і зіткнень місцевих жителів з представниками влади. Мітингувальники заявляли, що мер не виконає свої обіцянки. Зокрема, він так і не побудував дорогу у Лас-Маргаритас, про що неодноразово заявляв.

Як наслідок розлючені мешканці зв’язали чиновника і під крики інших громадян силою вивели його з муницыпального будівлі. Далі чоловіка прив’язали мотузкою до пікапу і протягли розбитими міськими вулицями, які він так і не відремонтував. Зупинились лише тоді, коли їх зупинила поліція, передає ТСН.

Щоправда, поки про стан мера нічого невідомо. Проте, видання передає, що в сутичках постраждало як мінімум 11 чоловік, ще близько 30 – були затримані.

Увага! Дане відео містить матеріали для дорослих, не рекомендується дивитися особам до 18 років.

До слова, наших можновладців теж є за що так карати. Наприклад, за за незаконне будівництво і введення в експлуатацію незаконних будівель; за дерибан приміщення; за розбиті тротуари; за бездоріжжя; за знищені парки та пляжі, сквери; за відкати у комуналці та маніпуляції з тендерами… І  найстрашніше, що цей список можна продовжувати безкінечно!

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий