Нам би так! В Італії скоротили число депутатів більш ніж на 300 осіб

Після реформи парламент Італії рекордно скоротив кількість депутатів — c 945 до 600 осіб

Нижня палата парламенту Італії 8 жовтня схвалила скорочення кількості депутатів. Це рішення підтримали 553 депутата, 14 були проти.

Це був конституційний законопроект. Для його затвердження необхідно було як мінімум 316 голосів. Конституційна реформа скорочує число депутатів з 630 до 400 осіб, а сенаторів — з 315 до 200, пише ANSA.

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що ця подія стала «історичним днем ​​для Італії». Він вважає, що реформа вплине на витрати на політику і зробить роботу двох палат більш ефективною.

У серпні Сальвини закликав провести дострокові парламентські вибори і заявив, що коаліція, яка підтримує уряд Конте, розпалася. 9 серпня партія Ліга півночі внесла до сенату Італії клопотання про винесення вотуму недовіри Конте.

25 липня італійська опозиція заявляла, що буде вимагати відставки Сальвини через нібито його зв’язків з Росією. 3 вересня стали відомі подробиці можливого фінансування Ліги півночі людьми, близькими до Кремля. 4 вересня в Італії сформувався новий уряд без партії Сальвини. 

Як повідомляв RabinovichTV ,  у вересні Верховна Рада IX скликання 258 голосами  підтримала в першому читанні законопроект про зменшення кількості депутатів до 300 осіб. Документ передбачає зміни в ст. 76 і ст. 77 Конституції України і тому направлений на розгляд до Конституційного суду.

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.      

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий