Нардеп Дубінський придумав, як скасувати військовий збір

За словами нардепа від «Слуги народу» Дубінського податкові надходження повністю компенсуватимуть скасування військового збору

Нардеп від «Слуги народу» Олександр Дубінський зареєстрував у Верховній Раді законопроекти №2252 та №2253, якими пропонує скасувати військовий збір з 1 січня 2020 року.

У пояснювальній записці до законпроекту №2252 про внесення змін до Податкового кодексу Дубінський підкреслює, що «військовий збір та податок на доходи фізичних осіб дублюють один одного, що призводить до подвійного оподаткування одного й того ж об’єкту оподаткування — заробітної плати, винагороди за цивільно-правовими угодами тощо».

Автор законопроекту заявляє, що зростання мінімальної зарплати на 550 гривень, що передбачено в проекті держбюджету-2020 (4723 проти 4173 у 2019 році), дозволить у 2020 році додатково отримати більше ніж 20-25 млрд гривень податків, базою оподаткування яких є зарплата.

«Таке зростання податкових надходжень повністю компенсуватиме скорочення надходжень до бюджету за рахунок скасування військового збору (за оперативною інформацією, надходження у 2019 році станом на 10 жовтня становило 16,8 млрд грн)», — зазначає Дубінський.

Законопроектом №2253 нардеп пропонує внести відповідні зміни до Бюджетного кодексу. За його словами, у результаті прийняття та реалізації норм законопроектів зменшиться навантаження на фонд оплати праці платників збору, зменшиться частка зарплат, які видаються у «конвертах», та збільшиться сума надходжень податків на доходи фізосіб.

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі. 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий