НАЗК: до Нацполіції направлений обґрунтований висновок за результатами здійснення повної перевірки декларації депутата міської ради

Національне агентство з питань запобігання корупції направило  до Нацполіції обґрунтований висновок, затверджений за результатами повної перевірки декларації Прасола Михайла Вікторовича, депутата Запорізької міської ради.

Михайло Прасол не дотримав вимог антикорупційного законодавства, подаючи декларацію за 2016 рік.

Так, встановлено, що депутат не задекларував фінансові зобов’язання перед банком, що виникли на підставі кредитного договору, укладеного посадовцему 2008 році з метою отримання коштів на придбання квартири у місті Запоріжжя.

Загальна заборгованість депутата з урахуванням суми заборгованості по сплаті відсотків та пені за таким зобов’язанням на звітну дату подання декларації становила 3 462 173,51 доларів США.

Обґрунтований висновок щодо депутата направлено до Національної поліції.

Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму  понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу України. У разі виявлення ознак такого правопорушення Національне агентство затверджує обґрунтований висновок та  направляє його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.

Національне агентство також зазначає, що затвердження  обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *