НАЗК: до суду направлено протоколи щодо сільського голови с. Віта-Поштова

Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення щодо направлення до суду протоколів про адміністративні правопорушення стосовно сільського голови Віти-Поштової Дмитра Шульгана.

Національне агентство встановило, що сільський голова допустив виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомивши про це відповідний орган, і вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушив вимоги частини першої статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення: неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, та частини другої статті 172-7: вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Голова сільської ради мав наявний приватний інтерес, зумовлений бажанням отримати особисту вигоду у вигляді позитивного рішення щодо встановлення щомісячних премій працівникам Віто-Поштової сільської ради і брав участь в голосуванні з цього питання.

Враховуючи викладене, уповноважена особа Національного агентства склала адміністративні протоколи стосовно Дмитра Шульгана.
Нагадаємо, що відповідно до частини першої статті 35 Закону України «Про запобігання корупції» правила врегулювання конфлікту інтересів в діяльності, зокрема, депутатів місцевих рад визначаються законами, які регулюють статус відповідних осіб та засади організації відповідних органів.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *