НАЗК підготувало уповноважених до кампанії е-декларування

Одне із важливих завдань антикорупційних уповноважених під час щорічної деклараційної кампанії – надавати своїм колегам допомогу із заповненням декларацій. 

Для того, щоб уповноважені не просто знали, як правильно заповнювати декларацію, але й могли змістовно та доступно надавати консультації щодо її заповнення та знали усі оновлені вимоги до них,  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК)  з грудня 2020 року до лютого 2021 провело спеціальне навчання у форматі “тренінг для тренерів” для 88 уповноважених. 

Після проходження тренінгу уповноважені провели 721 тренінг для декларантів у своїх органах.

“Ми знаємо, що для багатьох публічних службовців важливо отримати особисту консультацію про декларування, уточнити конкретні моменти щодо заповнення декларації. Дякуємо всім уповноваженим, які цього року особливо активно працювали за цим напрямком та допомагали колегам”, – зазначив керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції НАЗК Сергій Деркач. 

Проєкт також підтримала Українська школа урядування. Завдяки такій співпраці уповноважені, які пройшли навчання, отримають сертифікат про підвищення кваліфікації обсягом 1 кредит ЄКТС.