НАЗК внесло припис голові сільради стосовно його підлеглих

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону Староушицькому селищному голові Анатолію Тимчуку.

Припис внесено за результатами позапланової перевірки дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» у Староушицькій селищній раді Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Національне агентство встановило, що під час забезпечення організації проведення спеціальної перевірки стосовно посадових осіб, а саме двох заступників голови та секретаря сільради порушено вимоги законодавства в частині недотримання термінів направлення запитів до відповідних державних органів та порушення строку проведення спеціальних перевірок стосовно цих посадових осіб.

Згідно з приписом, Національне агентство вимагає провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню вимог частини першої та третьої статті 57 Закону України «Про запобігання корупції» під час забезпечення організації проведення спеціальної перевірки. За результатами проведеного службового розслідування — вжити заходів, передбачених частиною другою статті 65 Закону України «Про запобігання корупції».

Припис Національного агентства є обов’язковим до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Додатково звертаємо увагу, що порушення Закону України «Про запобігання корупції» в частині організації проведення спеціальної перевірки є найбільш розповсюдженим явищем серед органів місцевого самоврядування.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *