НАЗК внесло ще 5 приписів про порушення вимог антикорупційного законодавства

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про внесення ще 5 приписів про порушення вимог антикорупційного законодавства.

Так, внесено припис Голові правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергію Комнатному стосовно директора Одеського регіонального управління Держмолодьжитла Олега Аністратенка. Встановлено, що Олег Аністратенко мав потенційний конфлікт інтересів, зумовлений особистою майновою зацікавленістю при виконанні договору оренди його власного автотранспортного засобу установою, директором якої він є.

Національне агентство вимагає провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню вимог частини першої статті 28 Закону України «Про запобігання корупції» директором Одеського РУ Держмолодьжитла та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Припис голові Луганської ОДА – керівнику обласної військово-цивільної адміністрації Юрію Гарбузу внесено стосовно начальника управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг області ОДА Юрія Бережного, який після передачі в управління належних йому корпоративних прав не надав Національному агентству нотаріально засвідчену копію укладеного договору, що є порушенням вимог частини п’ятої статті 36 Закону.

Національне агентство вимагає вжити заходів щодо усунення посадовцем ОДА вказаного порушення та розглянути питання про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Крім того, у зв’язку з порушенням вимог частини четвертої статті 12 Закону внесено приписи керівникам Бережанської РДА Тернопільської області Ігорю Гринкевичу, Олешківської РДА Херсонської області Олені Кравченко-Скалозуб та Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН та МОН України Володимиру Гриценку. Йдеться про невиконання законних вимог Національного агентства і ненадання райдержадміністраціями запитуваної Національним агентством інформації та документів, а також надання такої інформації науково-навчальним центром з порушенням строку та не в повному обсязі.

Згідно з приписами, Національне агентство вимагає усунути порушення вимог частини четвертої статті 12 Закону та надати запитувані документи та інформацію, провести службові розслідування та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *